KAŻDY KILOGRAM MA ZNACZENIE!

W partnerstwie z Ubrania Do Oddania zorganizowaliśmy zbiórkę nieużywanej odzieży jakiej do tej pory jeszcze nie było.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie EPP, aż dziewięciu na dziesięciu badanych (89%) zgadza się ze stwierdzeniem, że oddawanie nienoszonej odzieży to sposób, by pomóc potrzebującym. Potrzebuje tego również nasza planeta, z czym zgadza się aż 86% badanych Polaków deklarując, że oddawanie ubrań to jeden ze sposobów, aby zadbać o środowisko.

Akcja „Nie nosisz do Symetris przynosisz” czyszczenia szaf miała nie tylko wymiar ekologiczny, ale również charytatywny. Każdy kilogram tekstyliów to złotówka, która została przekazana na wsparcie działań Uniwersytetu Sukcesu. To program edukacyjny fundacji Digital University skierowany do młodych kobiet z niewielkim doświadczeniem na rynku pracy chcących pracować w branży IT, a których trudna sytuacja życiowa uniemożliwia im studiowanie lub branie udziału w płatnych kursach specjalistycznych. Same plusy!

W tegorocznym programie odchudzania szaf towarzyszył nam partner – spółka OTCF – właściciel m.in. marek Outhorn i 4F oferując uczestnikom akcji dodatkowy bonus w postaci kuponów zniżkowych.