Specyfikacja techniczna

Wybierz ikonę i poznaj opis

HVAC energooszczędny system klimatyzacji i wentylacji

Podwieszany sufit

Podniesiona podłoga

Optymalny dostęp do światła dziennego

System kontroli dostępu

Uchylne okna

Czujniki dymu i temperatury

Przestrzeń biurowa klasy A

Budynek biurowy Symetris spełnia najwyższe standardy.

Powierzchnie biurowe w kompleksie Symetris Business Park spełniają najwyższe standardy. Na łódzki rynek nieruchomości dostarczona zostaje wysokiej jakości przestrzeń biurowa klasy A.

Każde  biuro w projekcie wyposażone jest w podnoszone podłogi, puszki podłogowe, podwieszane sufity, przyjazne oświetlenie, czujniki dymu i temperatury, klimatyzację i wentylację oraz duże okna z roletami pozwalające na kontrolę dostępu naturalnego światła.
Wszystkie projekty realizowane przez Echo Investment dają możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni, zapewniając przy tym komfort pojedynczemu pracownikowi. W naszym standardzie znajdują się wykończenia powierzchni i rozwiązania technologiczne takie jak: podnoszone podłogi, podwieszane sufity, puszki podłogowe, oświetlenie, czujniki dymu i temperatury, klimatyzacja, wentylacja i duże rolety, które w wygodny sposób pozwalają regulować natężenie światła do stanowisk pracy. Dbamy o wysoką jakość wykończenia powierzchni biurowych, która wpisuje się w zasady zrównoważonego budownictwa.